Ana sayfa Yabancı Diziler Kördüğüm İşça Babasını Öldürenin Jogi Olduğunu Öğrenir

Kördüğüm İşça Babasını Öldürenin Jogi Olduğunu Öğrenir

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni Hint Dizisi Kördüğüm'de İşça şaşırtıcı bir gerçek ile yüzleşecek! İşça'nın babasının katili Jogi'dir ve İşça acı gerçekle sarsılır.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranları bu yıl yine izleyenlerini Hint dizileri ile ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Başarılı bir reyting profili yakalamayı geçtiğimiz yıllarda başaran Kanal 7, devam eden yıllarda da Hint dizilerinin telif haklarını alarak ekranlarında yayınlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Yalancı Bahar, Aşk Bu, Kördüğüm gibi Hindistan’da da izlenme rekorları kırmış dizileri yayınlayan Kanal 7, yeni sezonda Kördüğüm ile yine uzak doğu kültürünü gözler önüne seren heyecanlı maceraları bizlerle buluşturuyor. Kördüğüm dizisi her yeni bölümünde izleyenlerini şaşırtan olaylar ile karşımıza çıkarken, yeni bölümde yaşananlar yürek burktu. İşça’nın babasının katilini öğrendiği bölümde, katilin Jogi çıkması herkesi şaşırttı….

GERİLİMİN DOZU YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

İşça yeni bölümde kalbini kıracak bir gerçek ile yüzleşmeye hazırlanıyor. Jogi’nin babasının katili olduğunu öğrenen İşça, bir hayli şok geçirir. Öte yandan Tapasya ise yine şansının yaver gitmesinin keyfini yaşamaktadır ancak ilerleyen süreçte Tapasya evden atılacak ve bunun acısını da İşça’dan çıkaracak. Entrikaların dozajını artıracak temaslar ise Jogi Takur ile Tapasya’nın arasındaki diyaloglardan doğacak. Geçmişine dair gerçekleri Tapasya ile paylaşan Jogi ayrıca Puşkar’ı da evden şutlayacaktır. Puşkar’da Tapasya ile temas kurarak ona merak ettiği bilgileri verecektir. Puşkar, Tapasya’ya bir adama Jogi ile birlikteyken araba ile çarptıkları geceyi ve adamın ölüşünü anlatınca işler karışmaya devam edecek. Tapasya ise onların vicdanen rahatsız olmalarından keyif alacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here