Ana sayfa Yabancı Diziler Kördüğüm Dizisi 94. Bölüm 8 Kasım Fragmanı ve Özeti, Veer Gidiyor!

Kördüğüm Dizisi 94. Bölüm 8 Kasım Fragmanı ve Özeti, Veer Gidiyor!

TV 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Kördüğüm izleyicileri şokta bırakmaya devam ediyor. İşte sevilen dizide son bölümde yaşananlar.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarında heyecanla izlenen Hint dizisi Kördüğüm 94. bölümüyle ekranlara gelecek. İçeriğimizde son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı yer alacak.

Dizinin son bölümünde Vansh bildiği her şeyi anlatacağını ifade etmişti. Bütün aile yemek masasında toplanır ve Vansh ise herkese güler ve bir şey bilmiyormuş gibi davranır. Veer’de gelir ve Vansh onun koluna girer ve onu yemek masasına kadar getirir. Vansh herkesi süzerken, İsça büyük bir tedirginlik içindedir. Bir anda Vansh önündeki tabakları yere fırlatır ve bütün herkes şok olur.

Vans bir anda İsça’nın kolundan sertçe tutar ve ayağa kaldırır. İsça’nın canı yanar ve Veer onu bırakmasını söyler. İsça’nın bir şeyler söylemesini isteyen Vansh, İsça’nın söylediklerine daha da sinirlenir.

Sinirden küplere binen Vansh sandalyeleri tekmeleyerek uyuşturucu arayışına girer. Tam bulur ancak İsça buna izin vermeyecektir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here