Ana sayfa Yerli Diziler Kördüğüm 96. Bölüm 10 Kasım Fragmanı Özeti Tapasya İçça’ya Sataşacak Mı

Kördüğüm 96. Bölüm 10 Kasım Fragmanı Özeti Tapasya İçça’ya Sataşacak Mı

İzleyenleri ekran başına kilitleyen Kördüğüm dizisi 10 Kasım'da 96. bölümünü yayınlayacak. İçça'nın Veer ile konuşması ile birçok şey şekillenecektir.

0
PAYLAŞ

Kanal 7’de yayınlanan gündüz kuşağı dizilerinden Kördüğüm 96. Bölümü ile 10 Kasım’da sevenleri ile buluşacak. Hindistan’da reyting rekorları kıran ve ülkemizde de birçok takipçisi bulunan Kördüğüm ( Uttaran)’ın her bölümü büyük heyecana sahne oluyor. 

Yayınlanan son bölümde Veer ile Tapasya Amerika’ya taşınmış ve orada kendilerine yeni bir hayat kurmak için çabalamaktaydı. Tapasya Veer ile birlikte olmaktan mutlu gözükse de aklında hala İçça’ya yapmayı planladığı kötülükler dönmekteydi. Veer de hem abisi hem de İçça’nın mutluluğu için Amerika’ya yerleşme planına sahip olsa da o da bir taraftan İçça’yı düşünmektedir. Vanş’ın yaşadığı şizofrenik paranoya durumu ise gitgide artmaktadır. Gizliden gizliye Veer’in hala İçça ile görüştüğünü sanmaktadır. Yolda arabası ile giderken lastiği patlayan İçça ilk olarak Vanş’ı arar ancak kendisi telefona cevap vermez. Bunun üzerine de İçça, Veer’i arar. 

Kördüğüm’ün 96. bölümü yayınlanmaya yaklaştığında bölüm ile alakalı olarak yeni bilgiler ile yine sizleri bilgilendireceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here