Ana sayfa Tv Programları Komşum Benim Sunucusu Aynur Ayaz Kimdir?

Komşum Benim Sunucusu Aynur Ayaz Kimdir?

Trt 1 ekranlarının yeni programı Komşum Benim güzel sunucu Aynur Ayaz ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

0
PAYLAŞ

   Komşuluğun ölmediğini gösteren ve komşusuna yardım etmek için programa başvuranların yardımına koşan program Komşum Benim trt 1 ekranlarında. Sunuculuğunu Aynur Ayaz’ ın yaptığı programda, güzel sunucu komşuların yardımına koşmaktadır. Yeni bölümde Meral Hanım’ ın yardım isteği üzerine giden Aynur Ayaz sunuculuğu ile herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Aynur Ayaz ile ilgili her şey merak edilen konu oldu.

Nereli

  Komşum Benim programının sunucusu Aynur Ayaz Danimarka doğumludur. Danimarka da doğan ve büyüyen güzel sunucu daha sonra İstanbul’ da eğitim görmüştür.

Boyu

Aynur Ayaz’ ın boyu 1,70 dir. Güzel sunucu ayrıca spikerlikte yapmaktadır.

Yaşı

Güzel sunucu 37 yaşındadır. 

Hayatı

Danimarkada doğmuş ve büyümüştür.Daha sonra lisans eğitimi için İstanbul’ a gelmiş iki diploma almıştır. 2005 yılında profesyonel olarak sunuculuk ve spikerlik yapmaya başlamıştır. 2017 yılında da sunuculuğa devam etmektedir.

Kısa Biyografisi

Danimarka doğumludur. Lisans eğitimini İstanbul’ da Fatih Üniversitesinde yapmıştır. Bilgisayar Bölümünü bitiren sunucu daha sonra Anadolu Üniversitesinde İşletme okumuştur. Profesyonel anlamda sunuculuk ve spikerlik yapmaya 2005 tarihinde başlamıştır. Radyoda spikerlik yapmıştır. 2017 yılında Trt 1 in yeni programı Komşum Benim de sunuculuk yapmaya başlamıştır.
Komşum Benim Sunucusu Aynur Ayaz Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here