Ana sayfa Dizi Haberleri Komşular Dizisi 1. Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu! Ne Zaman Başlıyor? Geri...

Komşular Dizisi 1. Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu! Ne Zaman Başlıyor? Geri Sayım Başladı!

Farklı konusu ile dünyayı kasıp kavuran dizinin Türkiye versiyonu geliyor. "Komşular" dizisinin ilk bölümü yayın tarihine çok az bir zaman kaldı.

0
PAYLAŞ

Dünya’da 60 ülkede yayınlanan ve izlenme rekorları kıeran ” Neighbours” dizinin Trkiye versiyonu Türkiye’de yayınlanmak için hazır bekliyor. Dizinin çekimleri devam ederken, 1. bölümü yayın tarihi açıklandı. Komşular ismiyle ilk kez yayınlanacak dizi çok merak ediliyor. 

 Komşular dizisi Fox Tv eklranlarından izleyicinin karşısında olacak. Dizinin oyuncu kadrosu ise en merak edilen kısım olarak karşımıza çıkıyor. Komşular dizisinin tanıtımlarında yer almayan Ali Oğuz Şenol  meraklı izleyiciyi şoka uğrattı. Yayın hayatına sayılı günler kala oyuncu kadrosu sürprizi yapılabilir. 

KOMŞULAR DİZİSİ GÜN SAYIYOR

Yayın hayatına ilk kez 6 Kasım Pazartesi günü başlayacak olan Komşular dizisi fox Tv ekranlarında saat 17:00’da başlayacak. Günlük dizi olma özelliği taşığından dolayı hafta içi hergün aynı saatinde yayınlanacak. 

Dünyada bu kadar sıkı takip edilen bir dizi olan Neighbours, yeni versiyonu ve Türkiye’ye uyarlanmış hali ile reyting rekorları kırmaya aday gösteriliyor.

Komşular dizisinin yönetmeni Canan Evcimen ve Göksel Aydın olarak açıklanıyor. Zehra Çelenk’in kaleme aldığı günlük dizi Komşular bomba gibi geliyor.

 OYUNCU KADROSU

Gizem Altunay, Arda Esen, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen, Kevörk Türker, Sema Şimşek, Mehmet Uslu, Zafer demircan, kaan Yalçın ve Serap  Öner 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here