Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek?

Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur Yarışması finalinde kimler elendi!? Eve yeni gelen gelin adayı ile de gerilimin düzeyi iyice arttı. Haftanın eleme bölümü şok gelişmelerle sonuçlandı.

0
PAYLAŞ

Bu hafta evden gitmesi istenen kişiler Aycan ve Kemal’di. Evden bu yarışmacılardan birinin  gitmesi bekleniyorken Kısmetse Olur Yarışması finalinde süpriz gelişmeler yaşandı. Yarışmada çeki alan isim Didem oluren, Seda Akgül’ün eleme zarfından çıkan süpriz notla dengeler farklılaştı. Seda Akgül’ün açtığı zarfta “eleme yok” notu ile gitmesi beklenen isimler yarışma evinden elenmekten  kurtuldular. Gelinler evinden Aycan ve damatlar adaylarından Kemal bu hafta da yarışmaya devam edecekler.
 

Kısmetse Olur Yarışma elemeleri ne zaman yapılıyor?

Haftanın final bölümü 12 Şubat Pazar günü Kanal D ekranlarındaydı. Programın 13 Şubat fragmanında ise eve gelen yeni isimler ve .Aycan ın bölümde olmaması da dikkat çekiciydi.Bölüm de  Aycan’ın olmaması kafaları iyice karıştırdı.

Kısmetse Olur’da Neler Yaşandı?
 
Tankut ve Kemal arasında Tuğçe krizi yaşanırken, Didem Adnan’la olan ilişkisini bitirmek istediğini ima eden sözlerle haftayı gerilimli şekilde girmişlerdi. Adnan bu sözlere karşılık evdeki eşyalara zarar verecek derece öfkelenmişti. Adnan’ı diğer damat adayları sakinleştirememiş, Adnan geçirdiği sinir krizi ile fenalaşmıştı.

 Aycan ve Onur’un aşkı ise ailelerinden kabul görmedi, aralarındaki sorunları giderdiklerini düşünen çifte, ailleri bu sefer karşı çıktı. Onur’u damat olarak istemediğini ileten Aycan’ın annesi Nuran Hanım, Onur’la yalnız konuşarak gitgelli davranışlarından memnun olmadıklarını ileterek, buna devam etmesi durumunda bu ilişkiye onay vermeyeceklerini iletti.Gelinler evinde Tuğçe, Aycan’ın annesi Nuran hanımın aslında Adnan’ı damat adayı olarak benimsediğini ve onun için Onur’u istemediğini ileri sürünce Aycan ve Tuğçe arasında ciddi bir tartışma yaşandı. Gelin adayları Tuğçe ve Aycan’ı zorlukla ayırırken, Seda Akgül programa dahil olarak evden gidecek kişi için oy kullandı.

Bu hafta Kısmetse Olur son bölümünde  romantik yemeğe Tankut’la gideceğini öğrenen Didemle Adnan arasında  gerginlik yaşanıyor. Didem, Tankut’la konuşurken  Adnan’la olan ilişkisinden bahsederek, Adnan’ın tavırlarından rahatsızlığını dile getiriyor, Tankut bu ikilinin arasını düzeltmeye çalışırken,  Adnan ‘da sitem etmeye başlıyor.Aycan Tuğçe ile olan kavgadan ötürü Tuğçe’den özür diliyor. Kemal Tuğçe’ye moral çiçeği armağan ederken ikili arasında ki yakınlaşma dikkatlerden kaçmıyor.

Bu hafta da Kısmetse Olur’ da supriz gelişmeler bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here