Ana sayfa Oyuncular Kısmetse Olur Yeni Gelin Adayı Pınar Kimdir? Kime Talip Olacak

Kısmetse Olur Yeni Gelin Adayı Pınar Kimdir? Kime Talip Olacak

Sevilen evlilik programı Kısmetse Olur'a yeni gelen gelin adayı Pınar'ın, kime talip olacağı, programın gelin ve damat adayları arasında gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Ekranların büyük ilgi ile takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur, hafta içi her gün saat 12:45’te Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Heyecanın son sürat devam ettiği programda, haftanın finalinde elenecek isimlerin belirlenmesinin üzerine ortalık bir hayli karışıyor. Bu hafta gelin adaylarından elenecek ismin Yağmur olarak belirlenmesinin ardından, kulislerde ortaya atılan iddialar göre eve Pınar adında yeni bir gelin adayı geliyor.

Kısmetse Olur’un Yeni Gelin Adayı Pınar Kimdir?

15 Nisan Cumartesi gününe alınan Kısmetse Olur’da haftanın finalinin ardından, elenen isimler Yağmur ve Kemal olarak açıklandı. Bu durumun üzerine kulislerde, eve Pınar adında yeni bir gelin adayının geleceğine dair söylentilerin çıkmasıyla, ortalık bir hayli karıştı. Eve yeni gelecek gelin adayına dair program tarafından henüz bir açıklama gelmezken, yeni gelin adayı Pınar’ın kim olduğu ise şu an için gizemini koruyor.

Pınar Kime Talip Olacak?

Alınan duyumlar doğrultusunda Kısmetse Olur’un önümüzdeki hafta çekimlerine katılan Pınar, evde ilk aşamalarda kimseye talip olmayacak. Ancak ilerleyen zaman zarfında bu durumun değişecek olması ise ortaya atılan iddialar arasında yerini koruyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here