Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Yeni Gelen Yağmur Kimdir? Kime Geldi?

Kısmetse Olur Yeni Gelen Yağmur Kimdir? Kime Geldi?

Kısmetse Olur evinde yeni adayların katılımları devam ediyor. Reyting rekorları kırmaya devam eden izdivaç programı Kısmetse Olur Yağmur Kimdir soruları ile çalkalanıyor.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sene start alan ve kısa sürede çok yüksek reyting puanları toplamayı başaran adlı hem yarşıma hem de izdivaç programı formatındaki program bu sene de kaldığı yerden devam diyor. Seyircileri ekranları başına kilitlemeye devam eden yayına ise bu sene katılan isimler ilgi toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İlkay Karaoğlan’ın damatlar evine giriş yaptığı programda bu haftada gelinler evine Yağmur’un gelmesi program evine renk getirdi. Peki Kısmetse Olur  ?

Yağmur hakkında paylaşılan bilgiler ise şu şekilde; 1995 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Yağmur, sarı renk saçlara ve siyah göz rengine sahiptir. Henüz üniversite öğrencisi olan Yağmur, İkizler burcu. İki kişiye talip olarak katıldığını beyan etmiştir ve eve Merve’nin boşluğunu doldurmak için gelmiştir.
 

Kısmetse Olur Programı Nasıl Bir Programdır?

Formatı itibariyle ekranlarda karşımıza çıkan diğer izdivaç yayınlarından oldukça farklı bir konsept izleyen bu programda gelinler ve damatlara ait iki ayrı hane belirleniyor ve hanelerdeki karşı cisnler belirli günlerde birbirlerinin evlerinde izdivaça giriyorlar. Her hafta adaylar arasında bir oylama yapılarak hane birincisi yani kral ve kraliçe seçiliyor ve çift haftasonu bir ödül ile ödüllendiriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here