Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Tuğçe Yılmaz Akın kavgası Sebebi Ne? 17 Şubat 361....

Kısmetse Olur Tuğçe Yılmaz Akın kavgası Sebebi Ne? 17 Şubat 361. yeni bölüm fragmanı

Sular durulmuyor. Yine çok heyecanlı bir bölümle gelen Kısmetse Olur Tuğçe Yılmaz Akın kavgasının yayınlandığı fragman gelin ve damat evinde yeni bir aşkın başlamadan bitişinin habercisi mi olacak

0
PAYLAŞ

Televizyonların sevilen programı yine heyecan dolu sahnelerle izleyicilerle buluşuyor.  Kanal D nin çok izlenen izdivaç programında sular durulmuyor. 17 Şubat 2017 günü yayınlanacak   Tuğçe Yılmaz Akın kavgası ile bu bölüme damga vuracak. Kısmetse Olur son bölümünde yine fırtınalı sahnelere sebep oldu.

Hatırlayacağınız üzere Ünal’ın Sevgican’la konusmasının üslubu ve Tuğçe’ye ders verir tarzda konuşmalar yapmasının üzerine Gözde Bozacı’nın öfkeli şekilde tepki vermesine de neden oldu. Bunların akabinde Tuğçe Ergişi ve Tankut arasında yaşanan ilişkinin son bulması beklenen ihtimaller üzerinde. 

Ünal’ın sürekli Tankut ve Tuğçe ilişkisi hakkındaki yorumları ve konuşmaları Gözde’yi sinirlendirdi. Ünal ile konuşan Gözde ‘ Ne yaptığını sanıyorsun , buraya gelmiş Tuğçe’ye ders vermeye kalkıyorsun sen kendi dersini aldın mı ” Soru üzerine Ünal’ın lakait tavırları Gözde’yi daha fazla sinirlendirdi ve evi terk etmesine neden oldu. Ardından Ünal’ın ona aldığı kolyeyi çıkarması gerilimi arttıran olay oldu.

Heyecanla beklenen Tuğçe Yılmaz Akın kavgasının tüm detayları 17 Şubat 2017 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here