Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Tuğçe ile Didem Fena Tartıştı Neler Oldu Kim Ne Dedi

Kısmetse Olur Tuğçe ile Didem Fena Tartıştı Neler Oldu Kim Ne Dedi

Kısmetse Olur evinde gerilim bitmek bilmiyor. Evin sevilen gelin adaylarından Tuğçe ile Didem arasındaki tartışma gündemde büyük yankı uyandırdı. Tartışmada taraflar neler söyledi merak edildi.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının ihtiras ve entrikası dur durak bilmeyen programı Kısmetse Olur’da önemli anlar yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce evde yaşanan büyük tartışmalar bazı adayların diskalifiye olmasına sebep olmuştu. Bazı tartışmalar ise Seda Akgül tarafından sert bir dille uyarılarak sonlandırılmıştı. Şimdilerde ise yarışma evinde bulunan Tuğçe ve Didem arasındaki gerilim izleyenleri şaşırttı. Kozların paylaşıldığı tartışma anından neler yaşandı, neler söylendi kimse inanamadı.

DİDEM’İN YORUMU OLAYLARI ALEVLENDİRDİ

Tuğçe’nin Emre ile yaşadığı problemlere kendince yorumlar getiren Didem, Tuğçe’den sert tepki gördü. Aldığı tepki karşısında Tuğçe’yi sert bir dille eleştiren Didem’in Tuğçe’nin onun üzerinden prim yaptığını ifade etmesiyle olaylar daha da alevlendi. Didem ise bu defa onun birinci olamama durumundan ve para elde edemediğinden şikayetçi olduğunu dile getirince ikili arasında ipler iyice gerildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here