Ana sayfa Dizi Haberleri Kısmetse Olur Oyuncuları Dizisi Gençlik Başımda Duman Oyuncu Kadrosu

Kısmetse Olur Oyuncuları Dizisi Gençlik Başımda Duman Oyuncu Kadrosu

Kısmetse Olur programından dizi formatına... Gençlik Başımda Duman dizisinde hangi oyuncular oynayacak?

0
PAYLAŞ

Televizyon ekranlarında tepkilerin odağında kalan ve Kanun Hükmünde Karaname ile kapatılacağı iddiaları atılan Kısmetse Olur, çok farklı bir formatla ekranlarda. Kısmetse Olur programında yarışmacı olarak yer alan kişilerden bazıları, bu dizide rol alacak.

Ne zaman ekranlarda olacak?

Dizi çekimlerinin 23 Temmuz tarihinde başlayacağı duyurusu yapılmıştı. Dizide yarışmacıların kendi karakterlerini canlandıracağı belirtilmektedir. Dizide yer alacağı duyulduktan sonra en çok merak uyandıran isim ise Cansel Çördük oldu. Tuğçe ve Emre’nin ise dizide sevgili olarak oynayacakları belirtilmektedir. Ancak bu iki ismin gerçek hayatta küs oldukları bilinmekteydi.

Kısmetse Olur programının bir senaryo olduğu belirtilmekteydi. Hatta yarışmacılar Periscope ile canlı yayın açtıklarında da bu durumu inkar etmemişlerdi. Şimdi ise programın diziye çevrilmesiyle birlikte akıllarda soru işareti kalmamış oldu.

Nur ve Batuhan’ın doğum sahneleri dizide yer alacak

Yarışmanın en sevilen çiftlerinden olan Nur ve Batuhan’ın kısa bir süre önce çocukları olmuştu. Çiftin doğum videosunun da dizide yer alacağı belirtilmekte.

Hangi oyuncular oynayacak?

Cansel Çördük, Erdem Dalfidan, Batuhan ve Nur Cimilli, Emre Ubeyli, Leyla Keskin, Daniella, Melek Çelebi, Tuğçe Yılmaz, Tolga Kulakçı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here