Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Onur ve Aycan Barıştı mı? Barışacaklarmı?

Kısmetse Olur Onur ve Aycan Barıştı mı? Barışacaklarmı?

Kısmetse Olur'un sevilen çiftleri Aycan ile Onur'un arası bir süredir limoniydi ancak Aycan'ın yaptığı sürpriz ile izleyicileri heyecanlandıran yeni gelişmeler yaşandı. Aycan ile Onur barışıyor mu?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının beğenilen yarışma programlarından Kısmetse Olur’da sular yine durulmuyor. Programın sevilen çifti Aycan ile Onur yollarını ayırmışlardı ve Aycan hastane yatışı ile tedavi görmekteydi. Bir kaç kez Aycan’ı ziyaret eden Onur, onun için elinden geleni yaptığını ancak artık elinden bir şey gelmediğini söylemişti.

Bunun ardından evden ayrılmak için hazırlanan Onur, izleyenlere Aycan’la olan tüm diyaloglarının kesin olarak sona erdiğini de ifşa etmişti. Durumlar böyleydi ancak Aycan, bir sürpriz yaparak Onur’un doğum günü partisine geldi ve olanlar oldu.

İkili arasında yeniden diyalog kurulmasını sağlayan bu gelişmenin ardından beğenilen çift yemeğe çıktılar ve gün boyunca beraber dans ettiler. Ve bu gidişata bakıldığında artık biliyoruz ki Aycan ile Onur hasar gören ilişkileri için yeniden mücadele edecekler ve barışarak birbirlerini kazanmış olacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here