Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Tarihte Başlayacak Detaylar

Kısmetse Olur Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Tarihte Başlayacak Detaylar

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni Kısmetse Olur yayınlanan KHK ile beraber yayından kaldırılacak iddiaları gündeme. Program ne zaman yayınlanacak, hangi tarihte başlayacak merak edildi.

0
PAYLAŞ

Kısmetse Olur geçtiğimiz sezondan bu yana Kanal D ekranlarında büyük fırtınalar estirdi. Ülke genelinde geniş bir izleyici kitlesine sahip olan programda gelin ve damat adayları bir araya geliyorlardı. Resmi Gazete’de yayınlanan yeni Kanun Hükmünde Karaname ise bu tarz tanışma programlarının yayından kaldırılacağını resmileştirdi. Bu haberin sonrasında yayın hayatı durdurulan Kısmetse Olur’un devam edeceği kesinleşti. Çekimleri süren program 14 Mayıs’ haftasında kaldığı yerden devam edecek.

BİTTİ SANAN YARIŞMACILAR POT KIRDI

Programın sevilen çifti Aycan ve Onur, programın yayından kaldırıldığı iddialarından sonra büyük bir pot kırdılar. Yarışma evindeki Emre ve Tuğçe ile Adnan ile Didem çiftleri hakkında canlı yayın yaparak olumsuz görüşler savurdular. Yeni bölümlerin başlaması ile birlikte bu konunun da gündeme taşınacağı düşünülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here