Ana sayfa Oyuncular Kısmetse Olur İlkay Karaoğlan kimdir Kaç Yaşında? Yeni damat adayı kim için...

Kısmetse Olur İlkay Karaoğlan kimdir Kaç Yaşında? Yeni damat adayı kim için geldi?

Geçtiğimiz yıla damga vuran ve formatı ile ilgi gören Kısmetse Olur İlkay Karaoğlan adlı damat adayının eve girmesi ile yeni bir renk daha kazandı. İzdivaç programı/yarışmasına yeni katılan damat adayını tanıyalım;

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında gösterime giren ve ilk günden itibaren reyting rekorları kıran, formatı ile izdivaç programlarından farklı ancak amaç olarak aynı niteliği taşıyan ’da değişiklikler yaşanmaya devam ediyor. Sevilen program Kısmetse Olur  eve girince yeni bir damat adayına daha sahip oldu. 

İlkay Karaoğlan, 25 yaşında. Turizm sektöründe daha önce çalışmış olan İlkay, gelin evine girdi. Gelin evinde hiçbir gelin adayına henüz spesifik olarak talip olmadığını beyan eden Karaoğlan’a kimseyi tanıyıp tanımadığı soruldu. Televizyon ekranlarından aşina olduğu kişiler olduğunu beyan eden yeni aday, damat evinde de aynı açıklamaları dile getirdi. Yakışıklı aday sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekerken herkes önümüzdeki süreçte hangi geline talip olacak gündemde en çok merak edilen konu oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here