Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi? Yerine Kim Geldi? 19 Şubat

Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi? Yerine Kim Geldi? 19 Şubat

Ekranların beğenilen izdivaç programı Kısmetse Olur da beklenen gün geldi. 19 Şubat'ta Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi sorusu akılları kurcalamaya başladı.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıl ekranlara gelen ve reyting rekorları kıran izdivaç programı  bu sene de kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi sorusu ise gündemde sıkça yer alırken elenen isimlerin Aycan olarak açıklanmasının nedenleri merak edildi. Aycan’ın bir süredir programın yapımcıları tarafından psikolojik şiddete maruz bırakıldığı ve yarışmacının ailesi tarafından eve tekrar gönderilmek istenmemesinin ardından bu hafta eleneceği konuşuluyordu. Yerine ise kimin geleceği henüz netlik kazanmazken Merve’nin babasının vefatından sonra yayından ayrılması ile yerine Sevgican gelmişti.
 

Tuğçe Ergişi Kimdir?

Dünyaya 1989 yılında gelen ve kendisine moda yarışmalarından aşina olduğumuz Ergişi, Tiyatro bölümü mezunudur. Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışmalarının ardından şimdi de Kısmetse Olur programında boy göstermeye başlayan genç oyuncu 1.78 boyundadır ve 50 kilogramdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here