Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Haftanın Birincileri 18 Şubat Cumartesi Adnan ve Sibel Oldu

Kısmetse Olur Haftanın Birincileri 18 Şubat Cumartesi Adnan ve Sibel Oldu

İzdivaç programı Kısmetse Olur Haftanın Birincileri Damat evinden Adnan, Gelin evinden ise Sibel olarak belirlendi.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında geçen seneden beri yayınlanan ve her hafta reyting rekorları kıran kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezonda sevilen yüzleri ekranlarına taşıyan kanalda gelin ve damat evinin haftalık olarak birincileri belirleniyor. Birinci olan damat ve gelin adayı ise ödüllendiriliyor. 

Bu hafta Kısmetse Olur Haftanın Birincileri damat evi için Adnan ve gelin evi için ise Sibel olarak belirlendi. Adnan, birinciliğinde Didem ile birlikte yemeğe çıkarken, Sİbel ise Gökhan ile yemeğe çıktı. Adnan ve Didem daha önce küsmüşlerdi ancak aralarındaki buzlar sevgililer gününde eridi… Çiftin yakınlaşmasının yeniden hızlanması ise evde zıtlıkları arttıracak gibi görünüyor, bakalım neler olacak.

Kısmetse Olur Haftanın Birincileri Nasıl Seçiliyor?

Reyting listelerini alt üst eden izdivaç programı olan ancak formatı itibariyle yarışma niteliği de taşıyan programda her hafta birinciler seçilerek ödüllendiriliyor. Birinciler ise gelin ve damat evlerinde ayrı ayrı gerçekleştirilen oylamalar ile yapılırken, en çok oyu toplayan birinci oluyor ve ödülü alıyor. Önceki sezonda birinciler Cumartesi günü belirlenirken yeni sezonda Cuma günü belirlenmeye başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here