Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Gökhan Neden Diskalifiye Edildi? Neden Yarışmada Yok?

Kısmetse Olur Gökhan Neden Diskalifiye Edildi? Neden Yarışmada Yok?

Kısmetse Olur İzdavaç Programında beklenmeyen diskalifiye! Gökhan Neden Diskalifiye Edildi

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’da bu hafta Gökhan beklenmedik bir şekilde diskalifiye oldu. Gökhan’ın diskalifiye edildiğini öğrenen Sibel ne yapacak?

Hafta içi gün Kanal D ekranlarında izleyici ile bütünleşen izdivaç programı bu haftada seyredenleri şaşkınlığa uğrattı. Programın damat adaylarından Gökhan’ın diskalifiye olması seyirci içinde beklenmedik bir durumdu.

Seda Akgül’ün eve erken saatlerde gelmesi evdekileri şaşırttı, olağan bir durumun olmadığı anlaşılan bu gelişle, Seda Akgül evde olmayanlardan birinin elendiğini duyurdu. Bu açıklama evdekilerin daha da gerilimli bir heyecanla beklenmesine neden oldu. Evde olmayanlar ise Aycan, Gökhan, Ünal ve Merve idi. Hangisinin elendiği merakla beklenirken, Seda Akgül elenen ismin Gökhan Sara olduğunu iletti.

Ne yaptı;

Seda Akgül, Kısmetse Olur’da evin kurallarına uymadığı için Gökhan’ın elendiğini iletti. Gökhan, Sara ve  Adnan ekranlarda yayınlanmayacak kadar büyük bir kavga etmişlerdi. Bu kavga sonucunda kurallara uymadığı için Gökhan’ın elendiği düşünülüyor.

Gökhan’ın elenmesiyle Sibel’de programda artık yeralmacağını söyleyerek, kendisi gelinler evinden ayrıldı.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here