Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Gökhan Eve Konuk Geldi Rabia İle GökRab Aşkı Yeniden Başlayacak...

Kısmetse Olur Gökhan Eve Konuk Geldi Rabia İle GökRab Aşkı Yeniden Başlayacak mı

Kısmetse Olur'a eski yarışmacı Gökhan'ın konuk gelmesi, yayına damgasını vurdu. Yaşanılanların ardından ise bu olay, akıllarda GökRab aşkı yeniden başlayacak mı? şeklindeki soruların oluşmasına neden oldu.

0
PAYLAŞ

Olayların bitmek tükenmek bilmediği evlilik programı Kısmetse Olur, hafta içi hergün, saat 12:45’te Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Büyük finale doğru heyecanın hız kesmeden devam ettiği programda, olaylar eksik olmazken, gelin ve damat adayları arasında yaşanılanlar seyirciyi ekran başına kilitliyor.

Kısmetse Olur’da Eski Yarışmacı Gökhan Eve Konuk Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda İlkay ve Rabia ilişkisinin son bulmasının ardından, İlkay’ın rotasını Melis’e çevirmesiyle seyirci büyük şok yaşamıştı. Kısmetse Olur evinde bu olayın şoku henüz atlatılamamışken, bu kez ise eski yarışmacı Gökhan’ın eve konuk gelmesi programda bomba etkisi yarattı. Gökhan’ın eve konuk gelmesinin üzerine tüm gözler eski sevgili Rabia’ya dönerken, akıllarda ise yeni soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

GökRab Aşkı Yeniden Mi Başlayacak?

Kısmetse Olur evinde sular durulmak bilmezken, eski yarışmacı Gökhan’ın eve konuk gelmesi ortalığın iyice karışmasına neden oldu. Eve gelen eski yarışmacıyı karşılayan Melis ve Emre durumdan oldukça memnun olurken, bunun yanı sıra bazı gelin adaylarının da Gökhan’a yeşil ışık yakması dikkatlerden kaçmadı. Yaşanılan bu olaylara tepki göstererek, eski damat adayını kıskandığını belirten Rabia’ya, Gökhan’ın ilgili davranması ise GökRab aşkının yeniden doğacağı fikrine neden oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here