Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Gamze Göktürk Eve Neden Geri Döndü? 6 Mart Pazartesi

Kısmetse Olur Gamze Göktürk Eve Neden Geri Döndü? 6 Mart Pazartesi

Kanal D ekranlarının 2. sezonda da reyting rekorları kıran programı Kısmetse Olur Gamze Göktürk eve geri dönünce yeniden çalkalanmaya başlıyor. Elemesinin ardından Şahin ile bağları kopan Gamze eve neden döndü.

0
PAYLAŞ

Daha önce damat adaylarının oylamaları ile gelin adayları arasında bulunan ancak evden elenen Gamze Göktürk Kısmetse Olur evine geri dönüyor. Ocak ayı içerisinde yayınlanan bölümlerde misafir olarak eve gelen Gamze, yarışma evinde oldukça dişli bir karakter olarak tanınıyor. 

Aycan’ın sağlık sorunları nedeni ile programdan uzun süre ayrı kalması yarışmadan diskalifiye olmasına neden oldu. Onun boşluğunu ise dobralığı ve haşinliği ile bilinen Gamze Göktürk dolduracak. Programda yer aldığı ilk aşamalarda Şahin’le arasında bir yakınlaşma olan Gamze, bu defa evde Şahin’i de bulamayacak ve bakalım yeni talip olacağı isim kim olarak karşımıza çıkacak.

Neden gitmişti;

Gamze daha önce yarışmada bulunduğu dönemde göstermiş olduğu uygunsuz davranışları nedeni ile ikazlar almıştı. 3. ikazın sonunda ise yarışmadan resmen diskalifiye edilerek evden gönderilmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here