Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Emre ve Şehmuz Neden Kavga Etti? 4 Nisan...

Kısmetse Olur Emre ve Şehmuz Neden Kavga Etti? 4 Nisan Salı Gözlerinize inanamayacağınız

Kısmetse Olur denilince artık akla gelen ilk şey tartışmalar ve istenmeden yapılan kavgalar geliyor. Kısmetse Olur 4 Nisan salı günü büyük bir kavga ile ekranlara gelecek.

0
PAYLAŞ

Gelin ve damat adaylarının tek temennisi aradıkalrı aşkı bulmka ve evlilik yolunda hiç mola vermeden ilerlemektir. Tabi bu iş sanıldığı kadra kolay olmadığını gösteren yarışma KIsmetse Olur 4 Nisan Salı günü bu durumu bir kez daha gözler önüne seriyor.  Ancak bu sefer taraflar ve konu biraz daha farklıdır.

Yumruk Yumruğa Kavga

Damat adaylarından Emre Ubeyli ve Şehmuz yüksek tansiyonlu kavganın baş kahramanları olarak ekrana yansır. 4 Nisan Salı yumruk yumruğa kavganın tek tarihi olacak.

Şehmuz ve Emre sonuçları ağır olan kavgaları sebebiyle bazı uyarılar aldılar. Kavga ederken sözlerin değil, yumrukların konuştuğu  kavgadan dolayı Emre bir ihtar , Şehmuz ise 2 ihtar aldı.  Bu sonuçlara göre kavganın tetikleyicisinin kim olduğu da öğrenilmiş oldu. Kavganın nedeni ise videoda lanse edilmediğinden dolayı bilinmemektedir. Kavganın dozu ağır olunca, ekranlara gelmesi de biraz güç oluyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here