Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Emre Ubeyli ile Tuğçe Yılmaz aşk mı yaşıyor? Dikkatleri çekiyorlar

Kısmetse Olur Emre Ubeyli ile Tuğçe Yılmaz aşk mı yaşıyor? Dikkatleri çekiyorlar

Ekranların olaylı evlilik programı Kısmetse Olur'da Emre Ubeyli ile Tuğçe Yılmaz'ın aşk yaşadığına dair ortaya atılan iddialar, gündeme bomba gibi düştü.

0
PAYLAŞ

 Ekranların olayları hız kesmeden devam eden evlilik programı Kısmetse Olur’un, 30 Mart Perşembe günü ekranlara gelen 395. bölümünde, damat adayı Emre ve gelin adayı Tuğçe yayında gündem oldu.

Yayın sırasında Emre’nin Tuğçe için, Tuğçe’nin eski sevgilisi Akın ile tartışması ise diğer adaylar tarafından aralarında yeni bir ilişki doğacak şeklinde değerlendirildi.

 Kısmetse Olur’da Emre Ubeyli ile Tuğçe Yılmaz Aşk Mı Yaşıyor?

 Kısmetse Olur evinde olaylar bitmek tükenmek bilmezken, bu kez evin gündem konusu Emre ve Tuğçe oldu. Geçtiğimiz bölümlerde Tuğçe’nin Emre için beğendiğim bir karakter şeklindeki yorumu üzerine, eski sevgilisi Akın ve Emre’ye talip olan gelin adayları kendisine tepki göstermişti.

Emre ise diğer gelin adaylarının önünü keserken, Tuğçe’ye yeşil ışık yakınca aşk yaşıyorlar iddiaları ortaya atıldı. Konuya ilişkin aşk yaşamadıklarını ancak yaşamamaları için bir neden olmadığı yönünde açıklama yapan Emre, yeni aşkın sinyallerini verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here