Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Aycan ve Onur Elenecek mi? Aycan Eve Geri Dönüyor Mu?

Kısmetse Olur Aycan ve Onur Elenecek mi? Aycan Eve Geri Dönüyor Mu?

Kısmetse olur programında bu hafta gündem Tuğçe ile Aycan'ın kavgası oldu. Herkesin merak ettiği soru ise kısmetse olur Aycan eve geri dönecek mi ?

0
PAYLAŞ

 programı ikinci sezon yarışmacılarından ve Onur çiftinin birliktelikleri gayet iyi devam ederken ’ın annesinin eve gelişiyle birlikte kafaların karışmasına yol açan konuşmalar oldu. progrmaının gelin adaylarından olan Tuğçe’nin Aycan ile olan kavgasından sonra Aycan’ın 3’üncü ihtarını aldı. Peki, Kısmetse olur Aycan eve geri dönecek mi? Aycan Neden programa katılmadı?
 
Üçüncü ihtarını aldıktan sonra  evde oylanan Aycan oy çoğunluğuyla evde kalma hakkına sahip oldu. Bunun üzerine Onur’la ciddi anlamda tartışan güzel gelin adayı çok üzülüp rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Büzerine programdan  bir hafta izin alıp ailesinin yanında tedavi gören Aycan sosyal medyada sevenleri için canlı yayın yapıp, programa kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

Kısmetse olur Aycan kimdir?

Aycan Varış 22 yaşında üniversite mezunu çok güzel bir o kadar tatlı, annesi ve kız kardeşiyle birlikte Çorum’da ikamet etmekteydi. Program başlayınca İstanbul da kalmaya başlayan Aycan Onur ile birlikte güzel bir ilişkiye başlamış. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here