Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Aycan ve Onur ayrıldı iddiası OnAy aşkı bitti mi?

Kısmetse Olur Aycan ve Onur ayrıldı iddiası OnAy aşkı bitti mi?

Kısmetse Olur evinin dikkat çeken çiftlerinden Onur ve Aycan'ın aşk hikayelerinin sona erdiği gündemde yer aldı. Programın evlilik yoluna girdiği konuşulan çiftinin ayrılık haberi izleyenleri üzdü.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının 2 sezondur izlenme rekorları kıran programı Kısmetse Olur devam ediyor. Gelin ve damat adaylarının bir araya geldiği yarışma programında her hafta oldukça gerilimli anlar yaşanıyor. Programın sevilen çiftlerinden Aycan ile Onur’un beraberlikleri bir süredir gündemdeydi. Ancak kına gecesi hazırlığına başlayan çiftin ayrıldıkları iddiaları gündeme bomb gibi düştü. İzleyenleri bir hayli şaşırtan ayrılık haberleri sonrasında çiftten bir açıklama geldi mi merak edildi.

DİDEM İLE YAŞANAN KAVGA ONUR’A YANSIDI

Didem ile laf dalaşına giren Aycan duyduğu ağır laflar karşısında hırslanmıştı. Bu gerilimin etkilerini Onur’a da yansıtan Aycan’a bir darbe de Onur’dan geldi. Beraberlikleri ciddi bir aşamaya gelen ikili tartıştılar. Bu tartışmanın sonunda ise Onur “Bitti tamam mı, bitti” diyerek evi terk edince Aycan’ın gözyaşları sel oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here