Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur Adnan ve Didem Diskalifiye mi Olacak? Evden Gideceklermi? Detayları Öğrenin

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Diskalifiye mi Olacak? Evden Gideceklermi? Detayları Öğrenin

Kanal D'nin skandalları ile gündemden düşmek bilmeyen programı Kısmetse Olur'da şok edici gelişme. Programın kafa isimlerinden Adnan ve Didem diskalifiye mi oluyor? Evden neden gittiler?

0
PAYLAŞ

Kısmetse Olur programı geçtiğimiz seneden bu yana yayınlandığı her bölümü ile izleyenleri büyülemeyi başardı. Entrika, aşk ve ihtirasın bir an durulmadığı yarışma programında son günlerde büyük kavgalar meydana geldi.

İkililerin finale doğru belli olmaya başladığı programda Adnan ve Didem evi terk etti. Ekranlara gelen son bölümünde evden el ele ayrılma kararı alan çift öylece çıkıp gidince işler karıştı.

NEDEN GİTTİLER, DİSKALİFİYE OLACAKLAR MI?

Kısmetse Olur’un beğenilen ikilisi Adnan ve Didem evden ani bir kararla ayrılınca izleyiciler şok oldu. Tuğçe ile sözlü ve fiziksel dalaşa giren Didem işin boyutu belirli bir seviyeyi aşınca Adnan’ın da dahil olmasına göz yumdu.

Artık yaşananlara daha fazla tahammül edemeyen Adnan ise onun elinden tutarak evden çıkmaya yönlendirdi ve ikili böylece evden çıkıp gitti. İkilinin eğer bir sonraki bölüm için çekimlere gelmemeleri gibi bir durum söz konusu olursa diskalifiye olacakları bilgisi paylaşıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here