Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 9 Nisan Pazar Kim Elendi? Elenenin Yerine Kim Geliyor?

Kısmetse Olur 9 Nisan Pazar Kim Elendi? Elenenin Yerine Kim Geliyor?

Ekranların izlenme rekortmenlerinden olan ve konsepti ile dikkat çeken Kısmetse Olur programı 9 Nisan'da bir adayına veda ediyor ve elenen adayın yerine gelecek olan kişi merak ediliyor.

0
PAYLAŞ

Kanal D’nin renkli izdivaç yarışması Kısmetse Olur, kısmetleri buluşturmaya devam ediyor. Gelin ve damat adayları arasında aşk, ihtiras ve entrikanın bir an olsun kesilmediği programda 9 Nisan yeni bölümünde bir aday eleniyor.

Talipler arasındaki kimin eli kimin cebinde karmaşası yaşanırken eve veda eden gelin adayının ayrılığı ile düğümler bir nebze de olsa çözülüyor. Adı sıklıkla Emre ile anılan Tuğçe’nin 9 Nisan’da evden ayrılacağı konuşuluyor.

TUĞÇE’NİN GİDİŞİ İŞLERİ ÇÖZECEK Mİ

9 Nisan’da yeni bölümü ile yaynlanacak olan izdivaç programı Kısmetse Olur’da Tuğçe adlı gelin adayının elenen isim olacağı öne sürüldü.

Tuğçe’nin gidişinin ardından ise onun yerine Sevgican’ın kısa bir araya rağmen damat evine giriş yapacağı iddialar arasında yer aldı. Bu değişiklik ile gelin adayları evinde kısa sürelide olsa tartışmaların durulacağı tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here