Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 8 Mayıs 2017 Pazartesi Fragmanı Tüyoları Kısmetse Olur Kanal D...

Kısmetse Olur 8 Mayıs 2017 Pazartesi Fragmanı Tüyoları Kısmetse Olur Kanal D Web İzle

Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programı Kısmetse Olur 8 Mayıs'ta yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümün fragmanı yayınlandı ve tüyoları ortaya çıktı. Bölüm Kanal D Web üzerinden izlenebilecek.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarına geçtiğimiz sene dahil olan Kısmetse Olur adlı yarışma programı devam ediyor. Her yeni bölümü ile şaşırtıcı sahnelere ev sahipliği yapan programda 8 Mayıs’ta neler yaşanacak belli oldu. Evlilik programlarının kapatılacağı yönündeki açıklamalrdan sonra Onur ve Aycan çiftinin canlı yayında yaptıkları açıklamalar olay olacak. Emre ve Tuğçe ile Adnan ve Didem çiftleri hakkında olumsuz söylemlerde bulunan ikili büyük tepki görecek.

FARİMA İLE AKIN BARIŞIYORLAR

Bir süredir çalkantılı ilişkileri ile dikkat çeken Akın ve Farima yollarını ayırmıştı. İkilinin beraberliklerinden memnun olan izleyiciler ise yeniden barışmalarını istiyordu. 8 Mayıs’ta yayınlanaca olan yeni bölümde ikili yeniden bir araya geliyorlar. Emre’nin rakibi olarak ise Murat eve giriyor. Eve girer girmez Tuğçe’ye talip olduğunu açıklayan Murat’a karşın Emre ise oldukça geriliyor. Rahatsızlığı nedeni ile çekimlere katılamayan Emre’nin kıskançlık krizleri ekranlara damga vuruyor.

CANLI İZLEMEK VE FRAGMAN İÇİN TIKLA

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here