Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 7 Mayıs 2017 Pazar Günü Kim elenecek Yerine Kim Gelecek?

Kısmetse Olur 7 Mayıs 2017 Pazar Günü Kim elenecek Yerine Kim Gelecek?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur da Mayıs ayının ilk eleme heyecanı başladı.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur da sezon finali yaklaşırken,yarışmacılar yeni haftaya süprizlerle başlayacak. Salı günü programa sevilen türkücü İzzet Yıldızhan katılacak. İzzet Yıldızhan’ı evde gören gelin ve damat adayları Evden Kim Elenecek ?

Gamze’nin elenmesiyle eve yeni gelen gelin adayı Eda oldu. Kısmetse olur evinde ise İlkay ve Melis’in aşkında sorunlar yaşanmaya başlandı. Yeni hafta da oldukça tartışmalı zamanlar yaşayacak olan İlkay ve Melis arasında ipler kopma nıktasına geliyor. İlkay’ın ailesinin Melis’i istememesi çiftin arasında sorunlar yaşanmasına neden oluyor. Tuğçe ve Emre’nin aşkı evlilik yolunda ilerliyor. Kısmetse Olur finalinde Emre’nin Tuğçe’ye evlilik teklifi etmesi bekleniyor. Akın ve Farima mutlu beraberlikleri devam ediyor. Farima elleriyle Akın’a yemek yapıyor. 

6 Mayıs 2017  Cumartesi tarihinde yapılan oylamada Melis ve Onur haftanın birincileri oluyor. 7 Mayıs Pazar günü yapılacak olan elemede Enes eve veda ediyor. Bu hafta eve dahil olacak olan Gökhan Sara evde kalacak gibi gözüküyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here