Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 5 Mayıs yeni bölüm neden yok? Yayınlanmayacak mı? Kanal mı...

Kısmetse Olur 5 Mayıs yeni bölüm neden yok? Yayınlanmayacak mı? Kanal mı Değiştirecek

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur, bir süredir ekranlarda görünmüyor. Kısmetse Olur yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak ?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün Seda Akgül’ün sunumuyla yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur bir haftadır yayınlanmaması sevenlerini merakta bıraktı. Kanalın yayın akışında da gözükmeyen Kısmetse Olur programının ne zaman ekranlara geleceği hakkında henüz net bir açıklama bulunmuyor.

Kısmetse Olur  Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak ?

Kısmetse Olur ve diğer evlilik programları için geçtiğimiz günlerde yayınlanan KHK nedeniyle programların yayın tarihleri ileri bir zamana ertelenmişti. Yapılan düzenlemelerden sonra diğer evlilik programları yayın hayatına devam ederken Kanal D ekranlarının sevilen evlilik yarışması Kısmetse Olur hala yayınlanmadı.

Kısmetse Olur yarışmasının yapımcısı Haluk Şirin’in  sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada programın akıbetinin belli olmadığını duyurmuştu. Kısmetse Olur yarışmasının sunucusu Seda Akgül’de sosyal medyadaki hesabından yaptığı duyuruda programın durumunun belirsizliğini onayladı. Kısmetse Olur programının yayınlanması kanalın insiyatifine kalmıştır diyen Seda Akgül, yayın tarihi için net bir açıklamada bulunmadı.Yalnız yapılan iddialara göre 14 Mayıs itibari ile evlilik programı kaldığı yerden devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here