Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 5 Mart Kim Elendi? Yeni Gelen Yarışmacı Kime Talip Geliyor

Kısmetse Olur 5 Mart Kim Elendi? Yeni Gelen Yarışmacı Kime Talip Geliyor

Kanal D de yayınlanan Kısmetse Olur izdivaç programında şok gelişmeler oldu.Kısmetse Olur 5 Mart Kim Elendi izleyicileri şok eden isim kim oldu merak konusu.

0
PAYLAŞ

Diğer izdivaç programlarından biraz farklı bir işleyişte olan Kanal D’de her gün yayınlanan ve severek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’da adaylar kendilerine uygun eş adaylarını bulmak için aynı evde kalmaktadır.Kısmetse Olur 5 Mart Kim Elendi ile ilgili tüyolar şimdiden yayılmaya başladı.

Her gün yayınlanan ve büyük bir kitleye sahip olan programda bu hafta Gökhan elendi.Gökhan’ın elenmesiyle sevgilisi Sibel’de programı bıraktı ve Gökhan’ın peşinden gitti. Daha önce de birçok olayın yaşandığı programda bu hafta da olaylar ardı ardına yaşanmaya devam etti.

Adnan ve Didem’in sözlenmesi de Adnan ve Didem fanlarını sevindirmişti. Adnan ve Didem evliliğe doğru gidiyor. Bunun yanı sıra bu hafta üzücü bir olay yaşandı.Ünal kalp krizi geçiriyor. Durumunun iyi olduğu açıklanan Ünal’ın 24 Şubatta yayınlanacak bölümde durumu net olarak açıklanacak.

Haftanın Birincileri ve Yaşanacak Olaylar Nasıl Gelişecek;

Kısmetse Olur izdivaç programında 24 şubatta şok gelişmeler olacak.Ünal’ın kalp krizi geçirmesi tüm izleyiciyi endişelendirdi.24 şubatta yayınlanacak bölüm heyecanla beklenmekte.Gökhan’ın elenmesiyle de ortalık karıştı.Sevgilisi Sibel Gökhan’ın peşinden gitti ve programı terk etti.Bu haftanın birincileri henüz belli olmadı 24 Şubatta açıklanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here