Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 4 Mart Haftanın Birincileri Kimler Ödül Yemeğini Kim Yiyor?

Kısmetse Olur 4 Mart Haftanın Birincileri Kimler Ödül Yemeğini Kim Yiyor?

Kısmetse Olur 4 Mart Haftanın birincileri Akın ve Tuğçe oluyor. Ödül yemeğine de birlikte gidiyorlar.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evlilik programının 4 Mart Cumartesi fragmanı yayınlandı. Haftanın birincileri Akın ve Tuğçe oluyor. İkili daha sonra birlikte ödül yemeğine gidiyorlar. Ödül yemeğinden sonra Tuğçe Akın’ı arayarak ayrılmak istediğini söylüyorlar. Akın erkekler evinde damat adaylarına ayrıldıklarını ağlayarak anlatıyor. Akın’ın  ağlamasına dayanamayan Tuğçe Akın ile yeniden barışıyor.

Kısmetse Olur 4 Mart Haftanın Birincileri Akın ve Tuğçe aşkı yaşananlara rağmen mutlu bir şekilde devam ediyor. Kısmetse Olur Evi’nde en çok merak edilen bir diğer konu ise Aycan’ın eve geri dönüp dönmeyeceği. Önümüzdeki hafta Ayçan’ın dönmeyeceği kesinleşiyor. Onur, Aycan’ın eşyalarını ortadan kaldırırken ağlıyor.  

Kısmetse Olur’da geçen hafta, yapılan elemenin sonucunda, haftanın birincileri Adnan ve Sibel seçilmişti. Adnan en çok oyu alarak damat adaylarını elenmesini önlerken elenen isim Tuğçe oldu.

Geçen hafta yemeği kim yedi;

Birinci gelen Adnan ve Sibel, eş adayları Gökhan ve Didem ile birlikte ödül yemeğine gittiler. Canlı müzik eşliğinde dans eden çiftler romantik bir akşam geçirdi.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here