Ana sayfa Yerli Diziler Kısmetse Olur 367. bölümde 24 Şubat Fragmanı Aycan gelecek mi

Kısmetse Olur 367. bölümde 24 Şubat Fragmanı Aycan gelecek mi

Kısmetse Olur 24 Şubat Aycan psikolojik sorunlar nedeni ile eve hala geri dönmedi. Aycan'ın son durumu ile ilgili son gelişmeler belirsizliğini koruyor.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 12.30’da yayınlanan fenomen evlilik programı Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma günü ekranlara geliyor. Yeni bölümde Ünal’ın sağlık durumuyla birlikte merak edilen bir diğer konu ise iki haftadır rahatsızlığı nedeniyle evde olmayan Aycan’ın eve dönüp dönmeyeceği.

Bu hafta aldığı rapor süresi bitecek olan Aycan, eve geri dönmezse ne olacak? Onur ile ilişkisi başlayan Aycan son dönemlerde Kısmetse Olur evinde büyük tartışmalar yaşamış ve Onur’un kendisine kötü davranması nedeniyle zor günler geçirmişti. Sosyal medyada ise Aycan’ın dönmeyeceğini konuşuluyor. İddiaya göre Aycan’ın ailesi, kızlarının programda yaşadıklarından dolayı eve dönmesini istemiyor. 

Aycan neden gitti;

Aycan, rahatsızlığı nedeniyle evden ayrılmıştı. Onur ilişkisinde çok yıpranan Aycan, sağlık durumunun bozulmasından yapım ekibini ve Onur’u sorumlu tuttu. Yaklaşık iki hafta Aycan ev dışında olmasına rağmen Onur ile ilişkileri devam ediyor. İkili, Aycan eve döndükten sonra,Onur ile kaldıkları yerden ilişkilerine devam edecek gibi görünüyor. Kısmetse Olur yeni bölümüyle Kanal D’de 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here