Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 367.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Daniela Eve Geri Mi Dönüyor?

Kısmetse Olur 367.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Daniela Eve Geri Mi Dönüyor?

Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma günü yine şok yaşanıyor! Daniela ile evde karşılaşan Tankut büyük süpriz yaşadı.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur 24 Şubat’ta, bu akşam hareketli ve süpriz gelişmelerle dolu bölümüyle izleyici ile buluşacak. Deniela ile evde karşılaşan Tankut için şok bir gelişme yaşanıyor. Fragmanda Daniela ile konuşan Tankurt onun şov yaptığını söyleyerek konuşmaktan kaçıyor

Daniela Tankut İçin Mi Geldi;

Daniela, Tankut ile olan ilişkisini anlatırken Tankut’un hayatının gidişatından ötürü ilişkiyi bitrmek zorunda kaldığını açıklıyor. Bu bölümde Daniela’nın eve geri dönüş nedeninin Tankut olup olmadığı merak eden izleyecileri ekran başına çekecek.

Evde farklı bir gelişme ise sağlık sorunu yaşayan Ünal oldu. Ünal birden kalbinin çarptığını, iyi olmadığını söyleyerek evdekileri uyardı ve evde Ünal’ın durumu gerginlik yarattı. Sağlık ekiplerinin gelişi ile Ünal’a müdahalede bulunulsa da fenalaşan Ünal hastaneye kaldırıldı. Evdekiler Ünal’ın fenalaşması ve hastaneye gitmesi ile panik dolu bir bekleyişe geçtiler.

Ünal’ın hastaneye yattığını öğrenen Gözde ise yapımdan izin alarak Ünal’ın yanına gitti. Yaşadığı sıkıntı ve stresten dolayı böyle bir sağlık problem yaşadığını ileten Ünal iyi olduğunu söyleyerek evdekileri rahatlattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here