Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 366. Bölüm 23 Şubat Fragmanı Yayınlandı

Kısmetse Olur 366. Bölüm 23 Şubat Fragmanı Yayınlandı

23 Şubat'ta Kısmetse Olur 366. Bölüm ile karşımıza Ünal açıklamalarıyla çıkacak ve herkesi şoka uğratacak.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında yayınlanan program Kısmetse Olur 366. Bölüm yarın saat 12.30’da ekranlara geliyor. Yeni bölümde Ünal’ın açıklamaları dikkat çekiyor. Ünal, konuşmaya başlarsa evde büyük olaylar çıkacağını söylüyor.

Ünal, Gözde’ye de çıkışlarda bulunarak Berker ile yaşadıklarının hıncını kendisinden çıkarmakla suçluyor. Akın ile Tuğçe ise ilişkilerinde ilerleme kaydediyor.

Gökhan, Sibel’in gönlünü almak için mekan kapatıyor. Gökhan’ın bu jestine karşılık Sibel de Gökhan’a bir sürpriz yapıyor. 

22 Şubatta evde neler oldu

Sibel’in kıskançlık krizine girip damatlar evini basması ve Gökhan ve Sibel arasında yaşanan tartışma güne damgasını vurdu. Gökhan bu davranışa sert tepki gösteriyor. sibel ile Sevgican’ı yüzleştiriyor. Sibel,  yanlış anladığını söyleyen Gökhan’ı dinlemiyor.  Aşk acısı çeken Ünal ise Gözde tarafından tekrar reddedilince sinirlenerek evden çıkıyor. Kısmetse Olur evinin sürpriz ziyaretçisi ise evde heyecanla karşılanıyor.

Ziyarete gelen Tuğçe’nin annesi, Akın ile başbaşa konuşuyor. Tuğçe’nin tercihlerinin ve kararlarına destek vereceğini söyleyen Tuğçe’nin annesi Semra Hanım, aceleci davranmamalarını istedi. Kısmetse Olur 366. Bölüm yarın 12.30’da Kanal D’de ekranlarınızda. 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here