Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 363. Bölüm Fragmanı 21 Şubat Salı Gözde ve Onur baş...

Kısmetse Olur 363. Bölüm Fragmanı 21 Şubat Salı Gözde ve Onur baş başa yemeğe çıkıyor

Kısmetse Olur evinde gün geçmesin ki bir gelişme yaşanmasın. 21 Şubatta yeni olaylara sahne olan Kısmetse Olur 363. bölüm fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Kanal D’nin ekranlarında zirveye oturan Kısmetse Olur evlendirme programında her hafta olduğu gibi bu haftada yeni gelişmeler yaşandı. Kısmetse Olur 363. Bölüm Fragmanı ile değişen dengeler belli olacak. Kısmetse olur evinde tansiyonlar gdierek yükseliyor.  Gelin ve damat adaylarının kıyasıya yarıştıkları evden yeni aşk mı doğuyor?

Güzel gelin adaylarından Gözde ve yakışıklı damat adaylarından Onur baş başa yemeğe çıkınca  olanlar oldu ve ortalık biranda karıştı.  yapılan tahminlere göre Gözde Onur’a bir adım daha yakınlaştığı yönündedir. Gözde uzun zamandır  gönlündeki aşkı bulma çabasında iken gönlünü gerçekten Onur’a kaptırdığı yönünde ihitmaller kuvvetleniyor. Başbaşa yemekte konuşan çift gelecek planları yaparak başlaması muhtemel ilişkiyi evliliğe götürme çabasında oldukalrını göstermekte. Gözde’ye gelen hediyeler ve güzel cümleler bu yolda pek etkili olmamışa benziyor.

Kısmetse Olur 362. Bölümde Neler Oldu?

Büyük halk oylaması ile evde yeni gelişen değişiklikler yaşandı. Gözde ve Ünal arasındaki  gerginliğin temel nedeni Gözde’nin ailesinden kaynaklanmakta olduğunu tahmin ediyoruz. Ünal’ın ailesi Gözde’yi istemediğinden dolayı ilişki ilerleyemeden bitti görüşleri daha ağır başmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here