Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 362.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Halk Oylaması Kim Kazandı

Kısmetse Olur 362.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Halk Oylaması Kim Kazandı

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Kısmetse Olur, yeni bölümüyle ekranlarınızda. Kısmetse olur 362. Bölüm Fragmanı 18 Şubat Halk Oylaması Kim kazandı. Kısmetse Olur halk oylamasını kim kazandı?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse olur, hafta içi her gün izleyicileri ekran başına toplamaya devam ediyor. Yarın yayınlanacak 362. bölümü fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur Halk Oylamasını Kim Kazandı. Büyük finalde kim elenecek, tüm bunları merak ediyorsanız ekran başından ayrılmayın. 

Kısmetse Olur 361. Bölümde Neler Yaşandı

Son bölümde haftanın kral ve kraliçesi Onur ile Gözde seçildi. Kraliçe seçildikten sonra Ünal ile tartışan Gözde, gözyaşlarını tutamadı. Ünal’ın ilgisizliğine daha da içerleyen Gözde ve Ünal arasında ipler yine gerildi. Ayçan’ın rahatsızlığı nedeniyle Kısmetse Olur evinde olmamasından dolayı üzgün olan Onur, Gözde ve Ünal arasındaki kırgınlığı gidermeye çalışıyor.

Gözde Onur’a Ünal’ın ilgisizliğinden şikayet ediyor. Ünal, Gözde’yle barışmak için çiçek ve kolye alarak kızlar evine geliyor. Gözde öfkesine hakim olamıyor ve kolyeyi çıkarıyor. buna sinirlenen Ünal kolyeyi ve çiçeği fırlatıyor.

Damatlar evinde gerilimin yükseldiği anları anlatan Ünal, gözyaşlarıyla kimseyi mutlu edemediğini söylüyor.

Gözde ve Ünal çifti arasında yaşanan olaylara aileleri de müdahale ediyor. Tuğçe Yılmaz, Akın ilişkisinde ise gerilim devam ediyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here