Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 360. Bölüm Fragmanı 16 Şubat 2017 Kanal D

Kısmetse Olur 360. Bölüm Fragmanı 16 Şubat 2017 Kanal D

Gelin ve damatlar arasında sular durulmuyor. Kıskançlıklar ve belkide ayrılıkların yaşanacağı Kısmetse Olur 360. bölüm fragmanı yayınlandı

0
PAYLAŞ

360. Bölüm Fragmanı yayınlandı. ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmaetse Olur yine heyecan dolu bir bölümle siz izleyicilerin karşısında geçiyor. Suların durulmadığı , her an bir olayın yaşandığı programda yine büyük olaylar yaşanacak. Seda Akgül’ün sunduğu programın 360. Bölümü 16 Şubat 2017 Tarihinde ’de yayınlanacak.

Sevgililer Gününde konuk sanatçı olarak gelen Alişan romantik şarkılarıyla gelin ve damat adaylarının akıllarında kalacağı bir gün yaşatmıştı. Alişan’ın bekarlıkla ilgili mizahı herkesin hoşuna gitmişti.

Ayrıca Kanal 7 ‘de Elif dizisinin Kenan karakterini canlandıran oyuncu Altuğ Seçkiner damat adayı olarak giriyor. Altuğ Seçkiner daha öncede Arka Sokaklar, Akasya Durağı , Küçük Kadınlar , Acı Hayat, Kanıt gibi dizilerde rol adı.Altuğ Seçkiner daha önce de Kıbrıs’ta Erkek Güzeli seçilmişti.

 Bu bölümde tartışmalar devam ediyor. Ünal ve Gözde arasında yaşanan gerginliğin sebebi ve ikili arasındadaki buz dağları eriyecek mi merak konusu?

Kısmetse Olur Dün Neler Oldu?

Kanal Dnin sevilerek izlenen programında Gözde kıskançlık krizlerine devam ediyor. Ünal’ın hediyelirini ve anılarını yavaş yavaş kendinden uzaklaştırıyor. Ünal ilişkiyi bitirmeye yanaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here