Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 3 Nisan 2017 Perşembe Fragmanı 399. Bölüm Neler Yaşandı? Tüyolar

Kısmetse Olur 3 Nisan 2017 Perşembe Fragmanı 399. Bölüm Neler Yaşandı? Tüyolar

3 Nisan 2017 Perşembe günü 399. bölümü ile ekranlara gelecek olan olaylı evlilik programı Kısmetse Olur'un, 3 Nisan fragmanının yayınlanmasıyla heyecan zirve yaptı!

0
PAYLAŞ

 Ekranların büyük ilgi gören evlilik programı Kısmetse Olur evinde, olaylar hız kesmeden devam ederken, 3 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek 399. bölümün fragman yayını ile izleyici şimdiden yayın saatini iple çekmeye başladı.

Geçtiğimiz bölüme Farima ve Tuğçe’nin olaylı kavgası damga vururken, Emre’nin ise tercihini Tuğçe’den yana kullanması Farima’nın ağlama krizi geçirmesine neden olmuştu.

399. Bölümünde Neler Yaşanacak?

 Geçtiğimiz bölümde yaşanan Tuğçe ve Farima kavgası yayınlanan 400. bölüm fragmanının sonrasında, 3 Nisan Perşembe günü de devam edecek gibi görünüyor. Ancak bu kez bu kavgada taraflara gelin adaylarından Melis’in de katılması, olayın iyice alevlenmesine neden olacak.

Gelinler evinde bunlar yaşanırken, damatlar evinde ise Emre merkezi olduğu  kavgayı izleyerek, Melis’e tepki gösterecek. Melis ile yakın dostu Emre arasında ipler gerilirken, olayların akıbeti ise 3 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 399. bölümde belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here