Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 29 Mart Çarşamba Yaşanacakların Özeti

Kısmetse Olur 29 Mart Çarşamba Yaşanacakların Özeti

Ekranların olaylı evlilik programı Kısmetse Olur'un 29 Mart Çarşamba yayınlanacak yeni bölümünde sular bir türlü durulmuyor.

0
PAYLAŞ

 Olayları bitmek tükenmek bilmeyen Kısmetse Olur’un 29 Mart Çarşamba günü ekranlara gelecek 395. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından gelin adayları tansiyonun iyice yükselmesine neden olacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz bölümde Rabia ve Gamze krizi bu kez taraflardan biri olan Gamze’nin yerinde Didem’in yer almasıyla boyut değiştiriyor.

 Kısmetse Olur’da 29 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

 Yayınlanan 395. bölüm fragmanının akabinde yeni bölümün yayınlanacağı 29 Mart Çarşamba günü Kısmetse Olur evinde yaşanan tartışmalar tansiyonun yükselmesine sebep oluyor. İlkay ve Rabia görüşmesinde, Rabia’nın kendisine eski sevgilisini özlediğini itiraf etmesinin üzerine çileden çıkan İlkay, Rabia ile girdiği sözlü tartışmada evde gerginliğe sebep oluyor. Rabia’nın sebep olduğu bu tartışma üzerine olaya dahil olan Didem ise Rabia’yı ikiyüzlülükle suçlayarak iplerin kopmasına neden olacak gibi görünüyor. 

 Emre ve Tuğçe Yeni Bir İlişkinin Sinyallerini Verdi!

 Emre yayınlanacak yeni bölümde kendisine talip olan gelin adaylarının önünü kesecek konuşmalara imza atarken, izleyicinin kendisini Tuğçe’yle yakıştırdığını öğrenince bunun mümkün olabileceğine yönelik ifadelerle dikkatleri bu olasılık üzerine topladı Evde yaşanılan olaylar ise 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümde netlik kazanacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here