Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 26 Şubat Kim Elendi? Yerine Kim Geldi Haftanın Birincileri Açıklandı

Kısmetse Olur 26 Şubat Kim Elendi? Yerine Kim Geldi Haftanın Birincileri Açıklandı

Kısmetse Olur 26 Şubat Kim Elendi? Yerine kim gelecek. Şoke eden olaylar ile haftanın birincileri ise şimdiden belli oldu.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Kısmetse olur programının 26 Şubat çekimleri tamamlandı. Kısmetse Olur 26 Şubat Kim Elendi Bu haftaki bölümde kimin eleneceği merakla bekleniyor. Eleme potasına Yağmur ve Ünal çıkıyor fakat Kısmetse olur yarışmasında bu hafta eleme olmayacak.

Elenen Tuğçe’nin yerine ise bu hafta yeni bir aday eve gelmiyor. Kısmetse Olur yarışmasında haftanın birincileri Sibel ve Adnan birinci olarak ayağa kalkıyor.

Geçen Hafta Kim Elenmişti?

Geçen hafta, babasının vefat etmesiyle yarışmadan ayrılan Merve’nin yerine Sevgican Erdinç gelmişti. Bu hafta elenen isim Tuğçe Ergişi oldu. Tuğçe Ergişi’nin yerine Yağmur isimli gelin adayı geldi. Erkekler evini ziyaret eden 30 yaşındaki Yağmur, damatlar tarafından Tankut’a yakıştırıldı. Yağmur, belli bir aday için gelmediğini söyledi.Geçen hafta ayağa kalkan kişi Akın oldu. Koruma altına alınan yarışmacılar ise Gözde ve Gökhan oldular. Elemede yine heyecan doruktaydı. Sibel ile Tuğçe arasında tartışma yaşandı. En fazla oyu alan Adnan, Damatlar Evi’ni koruma altına aldı ve elenen kişi, kızlar evinden Tuğçe Ergişi oldu. Arkadaşlarıyla vedalaşan Tuğçe Erigişi, veda ederken Tankut’tan özür diledi ve gözyaşlarını tutamadı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here