Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 26 Şubat Kim Elendi? Yeni Gelen Kim için geldi?

Kısmetse Olur 26 Şubat Kim Elendi? Yeni Gelen Kim için geldi?

Evlenmek ve yeni bir hayata adım atmak isteyenlerin tek adresi olan Kısmetse olur evinde yine bir eleme heyecanı macerası başladı. Gelin adayları ve damat adayları nefesini tuttu bu heyecanı bekliyor.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının uzun soluklu evlendirme programı olan Kısmetse Olur yarışması elemeler , yeni ilişkiler ve yeni tartışmalara ev sahipliği yaparken her hafta olduğu bu hafta da yeni gelişmelere sahne olacağa benziyor. Ruh ikizini bulmak için adeta birbirleri ile yarışan adaylar,  elemelerden sonra bazen hem gülüp, hem de ağlayabiliyorlar.  Bu hafta pazar günü ekranlarda olacak olan yarışmada bir eksikle devam edecek. Aycan bu hafta yok, bakalım Aycan olmayınca evdeki dengeler ve durum nasıl olacak? 

Elenecek kişi hakkında söyletiler ise sizler için hazırladığımız video içeriğinde belirtildi. Bakalım siz de aynı fikirde misiniz.

Kısmetse Olur Program Formatı

Kısmetse olur formatı gereği yeni aşlara ve yeni ilişkilere vesile olarak mutluluk penceresini sonuna kadar açmaktır. Babasının rahatsızlığı için evden ayrılmayı tercih eden Merve’nin yerine yeni gelin adayı girişi yaptı. Sevilerek izlenen programda yeni haftada neler olacak merak konusu olmaya başladı bile…
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here