Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 26 Şubat 2017 Neden Eleme Yapılmadı?

Kısmetse Olur 26 Şubat 2017 Neden Eleme Yapılmadı?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen Kısmetse Olur eleme neden yapılmıyor? Her hafta merakla izlenen programda bu hafta neler oldu?

0
PAYLAŞ

Kısmet Olur yarışmasında her hafta bir isim eve ve evlilik hayallerine veda ediyor. Çiftlerin birbirini tanımaya çalıştıkları yarışmada bu hafta değişik gelişmeler yaşandığı bilgileri yavaş yavaş doğrulanmaya başlandı.  Kısmetse olur eleme neden yapılmıyor? 

20 şubat’ta kısmetse Olur evinde Ünaş ve Gözde’nin bir ilişkiye başlamalarından sonra Gözde’nin Ünala’a başka bir kişiye karşı yakınlaştığını söylemesi Ünal cephesinden farklı tutumlara neden olmuştur.  

26 Şubat cumartesi günü ekranlara gelecek bölümünde Onur Aycan’ı hastanede ziyarat edecek ve aralrında geçtiğimiz haftalarda oluşan kırgınlık biraz olsun geçecek. Onur’un Aycan’ı düşünerek gelinlik alması gelin adayını oldukça mutlu etmişti. Hatta önümüzdeki haftanın bölümünde bu gelinliğe bakıp ağlayacak. Didem ve Onur haftanın birincileri oldu.

25 Şubat 2017 Cumartesi günü oylama sonucunda haftanın birincileri kim?

Kısmetse Olur evinde eleme heyecanına ortak olan Yağmur ve Ünal ayağa kalkarak eleme heyecanına katılmak istediler, ancak eleme yapılmadı. Bu konu hakkında yeterli bilgi haber merkezimize ulaştırılmadı. Yalnız kulaktan dolma bilgilere göre kutudan çıkan zarfta evden kimsenin gidilmeyeceği belirtilen yazı çıkacak. Ulaştığı an siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.  Didem ve Onur haftanın birincileri oluyor.  Klasikleşen akşam yemeğine Gözde ve Ünal gitti. Çift arasında romantik dakikalar yaşandı…
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here