Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 26 Mart Pazar Eleme Gecesinde Kim Elendi? İşte Giden İsim

Kısmetse Olur 26 Mart Pazar Eleme Gecesinde Kim Elendi? İşte Giden İsim

Ekranların olaylı evilik programında 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan eleme gecesinde eve veda eden isim seyirciye ve ev sakinlerine duygusal anlar yaşattı.

0
PAYLAŞ

 Her hafta olaylan eksik olmadığı, gerilimin zirve yaptığı evlilik programı Kısmetse Olur, bu hafta 26 Mart Pazar günü ekranlara gelecek eleme gecesi bölümüyle seyirciye duygusal anlar yaşatacak gibi görünüyor. Eleme gecesinden önceki bölümde evde kriz havası hakimken, 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan bölümde heyecan zirve yapacak gibi görünüyor.

 24 Mart Cuma Günü Evde Yaşananlar?

 Eleme gecesinin öncesinde evde ortalık bir hayli karışmıştı. Gamze ve diğer gelin adayları Melis, Aycan ve Sevgican’ın girdikleri sözlü tartışmada, Gamze’nin ihtar alması eleştirilere sebep olurken, diğer cephede damat adayı Emre, Gamze’nin bu davranışlarından rahatsız olduğunu dile getirmişti. Gelin adaylarından Aycan’ın eve dönüşü ise eski sevgilisi Onur’la aralarında tekrar bir birlikteliğin yaşanılacağına dair fikir oluştururken, ikilinin arasında buzların erimesi dikkatleri tekrardan Onur ve Aycan’a toplamıştı.

 26 Mart Mart Pazar Günü Eleme Gecesi?

 Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanın ardından eleme potasına giren gelin ve damat adayı Onur ve Gamze olurken, elenen isim Onur olarak açıklandı. Aycan bu açıklamanın ardından zor anlar yaşarken Onur ile arasında geçen diyalog seyirciye duygusal anlar yaşatacak gibi görünüyor. Olayların bu şekilde seyretmesinin akabinde Onur ve Aycan çiftine sırasını veren Tankut, kendi rızasıyla elenmek istediği açıkladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here