Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 26 Mart 103. Yeni Bölüm Fragmanı Haftanın Finali Tankut Elenmek...

Kısmetse Olur 26 Mart 103. Yeni Bölüm Fragmanı Haftanın Finali Tankut Elenmek İstedi

Tv 8 ekranlarının moda yarışması İşte Benim Stilimde 26 Mart Final bölümü fragmanı yayınlandı. Fragmanda Tankut yarışmadan elenmek istediğini söyledi.

0
PAYLAŞ

İzdivaç yarışmasının Türkiye’de yayınlanan ilk programlarından biri olan İşteKısmetse Olur haftalık finaline yaklaştı. 26 Mart 2017 de yayınlancak olan final bölümünde şok olaylar ekrana yansıdı. Tankut elenmek istediğini söyledi ve jüri üyeleri bu durum karşısında şok oldu. Final bölümüyle Tv 8 ekranlarına gelecek olan yarışma programı 26 Martta ekranlara gelecek. Yarışmanın ilgi çeken isimlerinden olan Tankut jüriye elenmek istediğini söyledi. Fragmana yansıyan Tankut’un sözleri merak konusu olmayı başardı.

Kosnetp Yeşilçam

26 Mart 2017 de Tv 8 ekranlarına gelecek olan Kısmetse Olur moda yarışması programında ilginç bir konsept uygulanacak. Sevilen yarışmada Yeşilçam konsepti ile yarışmacılar jüri üyelerinin karşısına gelecek. Yeşilçam’ın sevilen yüzlerine benzemeye çalışacak olan yarışmacılar arasında büyük bir kapışma yaşanacağa benziyor. İşte Benim Stilim 26 Mart pazar günü Tv 8 ekranlarında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here