Ana sayfa Dizi Haberleri Kısmetse Olur 23 Şubat Perşembe Kanal D Gökhan’dan Sibel’e özel sürpriz

Kısmetse Olur 23 Şubat Perşembe Kanal D Gökhan’dan Sibel’e özel sürpriz

Ekranların reyting kıran programları arasında yer alan Kısmetse Olur'da enteresan sürprizler yaşandı. Kısmetse Olur 23 Şubat tarihli bölümünde Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yaptı.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıl ekranlara ilk defa merhaba diyen ve yayın hayatına başladığı günden beri beğeni ile izlenilen Kısmetse Olur kaldığı yerden tüm hızı ile, yeni yüzleri ve diyalogları ile devam ediyor. Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni farklı konsepti ile öne çıkan programı 23 Şubat tarihinde ekranlara gelen bölümüyle yine renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Kısmetse Olur 23 Şubat sürprizi ise şu şekilde bize yansıdı;

Programın sevilen ikilisi Gökhan ve Sibel bir süredir iyi bir uyum ile karşımıza çıkmaktaydı. Ocak ayında iyice birbirine ısınan ikili dikkatleri üzerine toplarken yine Ocak ayı içinde Gökhan’dan, Sibel’i dumura uğratacak bir sürpriz gelmişti. Şubat ayında ise bu gidişat olumsuz yönde ilerlerken ikilinin kavgaları gündeme gelmişti.

Şimdiyse adım atma sırası Sibel’e geçmişti! Sibel, Gökhan’a özel bir sürpriz hazırladı ve onu VIP bir sinema salonuna götürerek hazırladığı aşk dolu kısa filmi izletti. Yayında birbirlerine olan yakınlık anlarını kaydederek bir slayt gösterisi hazırlayan Sibel, Gökhan’ın aklını başından aldı ve onu ağlattı. Filmden sonra Sibel’e sımsıkı sarılan Gökhan aralarındaki buzların eridiğinin sinyalini de böylece vermiş oldu.

Süprizde Çalan Şarkı;

Sinema salonunda Sibel’in izlettiği filmin yani büyük sürprizin fonunda çalan şarkı ise Raviş adlı grubun Yara şarkısıdır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here