Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 23 Mart Perşembe Yaşanacakların Tüm Özeti

Kısmetse Olur 23 Mart Perşembe Yaşanacakların Tüm Özeti

Kısmetse Olur 23 Mart Perşembe Yaşanacaklar Çok Konuşulacak!

0
PAYLAŞ

Yine dengeler değişiyor. Adnan ve Didem’in arası bu aralar çok iyi o kadar iyi ki  geçtiğimiz günlerde Kısmetse Olur evine konuk olan Adnan’ın babası Muhlis Bey’in gelişi müstakbel gelini Didem’i daha yakından görmek ve tanımak istemesi adına olduğu yönünde konuşmalara neden oldu. Aralarından su sızmayan çiftin tadı yerinde ileride kına ve ya nişan gibi tatlı törenlere şahit olabiliriz. Tabii yine dengeler değişmezse!

Kendinden konuşturacak diğer çift ise Onur ve Aycan. Kendileri barışma yolunda yavaş ama emin adımlarla ilerliyor gibiler. Aycan’ın köpeği Rolex’in ölümü çifti birbirine bağlıyor gibi Aycan’ın ağlamalarına dayanamayan Onur sevgilisini elinden tutup bahçede teselli etti. Kesinlikle buzlar çözülüyor.

KAVGA EKSİK OLMUYOR

Gizem yine ortalığı birbirine kattı. Sevgican ile kavga eden Gamze’nin sebebi Emre! Emre için kavga eden Gamze ihtardan kaçamadı. Muhtemeldir ki Gamze yine ihtarlarla yoluna devam edecek. Bu hafta adı Tankut ile anılmaya başlanan Gamze’nin aralarında pek somut bir şey yok gibi duruyor. Fakat Gamze Onur ile uğraşmaktan vaz geçmiyor. Erkeklerin bu hafta Gamzeyi haklı bulmaları cabası. Bakalım ilerideki bölümlerde neler olacak….
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here