Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 22Nisan Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Senaryo Tüyoları ve Yaşanacaklar

Kısmetse Olur 22Nisan Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Senaryo Tüyoları ve Yaşanacaklar

Kısmetse Olur'un yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla olaylı evlilik programının senaryosu ve tüyoları ile birlikte yaşanacaklar, gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Ekranların olaylı evlilik programı Kısmetse Olur, hafta içi hergün Kanal D ekranlarında, saat 12:45’te seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Kısmetse Olur’da finale doğru ilerlenirken, heyecan son sürat devam ediyor. Olayların bitmek tükenmek bilmediği evlilik programında, yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla ortaya atılan senaryo iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü.

Fragmanıyla Yeni Bölümde Yaşanacaklar!

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Kısmetse Olur evine, yeni gelen gelin adayı Pınar damgasını vuruyor. Damat adaylarından Akın’ın geçtiğimiz hafta Rabia’ya açılmasının ardından, rotasını Pınar’a çevirmesi ise tamamen elenme kaygısından kaynaklanıyor.

Ortaya atılan senaryo iddiaları ise  Akın’ın Pınar’a yönlenmesinin ardından, Pınar’ın eve reyting savaşı için girdiği yönünde. Tüm bunların yanı sıra, bir başka taraf Adnan ve Didem tarafında ise herşey olumlu yönde ilerliyor. Bu durum için de çıkan tüyolar ise ikilinin bu sezon evden evlenerek ayrılan çift olacağı yönünde.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here