Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 21 Mart Salı Fragmanında Didem Neden Yok Elendi Mi

Kısmetse Olur 21 Mart Salı Fragmanında Didem Neden Yok Elendi Mi

Kısmetse Olur 21 Mart Salı günü ekranlara gelecek yeni bölümüyle yine heyecanı zirveye taşıyor. Fragmanda Didem'in olmayışı seyirci tarafından merak edilenler arasında.

0
PAYLAŞ

 Kısmetse Olur evinde sezon finalinin de yaklaşması ile beraber her bölümde farklı bir heyecan seyirciyi ekrana kilitliyor. 21 Mart Salı günü yayınlanacak olan bölümde evde ortalık karışacak gibi görünüyor.
 
Kısmetse Olur evinde Salı günü evin yeni adayı Emre, kırmızı odaya önce Sevgican ardından Farima ve Gamze tarafından davet edildi. Ancak damat adayının, gelin adaylarına şimdilik olumlu bir cevap vermeyeşi ile akıllarda; ‘Emre’nin aklında başka birinin olduğu’ şeklinde bir fikir oluşturuyor.
 
Tüm bunların yanı sıra Şehmus’un annesi yine gelinler evine geliyor. Geçtiğimiz gün geldiğinde gelinlere bulaşık yıkatan Emine Hanım, bu hafta yine gelin adaylarının evinde fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Didem Neden Yok? Elendi mi?

Didem hasta olduğu için “Pazartesi çekimlere katılamadı.” şeklinde bir açıklama yapılmıştı. Bu durumun ardından Salı günü eve gelen fakat rahatsızlığının devamıyla eve geç kalan Didem yine çekimlere katılamadı. Gelin adayının bizzat yapmış olduğu açıklama ise sadece soğuk algınlığının bulunduğu ve durumunun iyi olduğu yönündeydi.
 
Yapılan bu açıklamaların ardından da elenme gibi durumun söz konusu olmadığı belirtildi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here