Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 2 Nisan Pazar Haftanın Finalinde Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Kısmetse Olur 2 Nisan Pazar Haftanın Finalinde Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Kısmetse Olur evinde 2 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan haftanın finalinde kimin eleneceği ve yerine kimin geleceği merak edilenler arasında.

0
PAYLAŞ

 Geçtiğimiz hafta 26 Mart Pazar günü, 2 nisan Pazar gününün çekimlerini tamamlanmasıyla Kısmetse Olur evinin eleme adayları belli oldu. Konuşulanlara göre 2 Nisan Pazar günü ekranlara gelecek olan haftanın finalinde gelin adaylarından Gamze, damat adaylarından ise Onur eleme adayı olarak belirlendi.
 
Eleme adaylarının belirlenmesinin yanı sıra bir baka çift olan Didem ve Adnan cephesinde ise olumlu gelişmeler söz konusu. Kendilerine kırmızı koltuk yaptıran genç çift deyim yerindeyse Kısmetse Olur evinde düşman çatlattı. Geçtiğimiz hafta sonu Adnan’ın Ankara’da açtığı giyim mağazasının açılışı için Ankara’da bulunan Onur ise genç çifte olan desteğini her alanda olabildiğince gösteriyor.

 Elenen İsmin Yerine Kim Geldi?

2 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan haftanın finali için eleme adaylarının Gamze  ve Onur olacağını belirtmiştik. Eleme sonucunda ise eve henüz kimin geleceği kesinleştirilmedi fakat eski yarışmacılardan biri olduğu kesin olarak belli senaristler sadece reytingleri yükseltecek ismi seçmekte zorlanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here