Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 2 Nisan Fragmanı Haftanın Finali Şok Olaylar ve Tartışmalar

Kısmetse Olur 2 Nisan Fragmanı Haftanın Finali Şok Olaylar ve Tartışmalar

Kısmetse Olur evinde 2 Nisan günü sinirler geriliyor. Yapılan suçlamalar ve itiraflar herkesin sinirlerini bozarken bir yandan şaşırtıyor.

0
PAYLAŞ

Kanal D’nin sevilerek takip edilen izdivaç dizisi Kısmetse Olur evinde ortalık iyice karışıyor. Gelin adayları ve damat adaylarının evlerinde olan gelişmeler ve tartımalar yüzünden gerilim dolu dakikalar yaşanmaya devam ediliyor.

Bilindiği üzere Tuğçe ve Akın aşkı geçtiğimiz haftalarda tartışmalı bir şekilde son bulmuştu. Geçen sene damat adayı olan Emre Ubeyli ise bu sezonda eve yine gelmişti. Emre’ye talip olan gelin üç gelin adayı evde gergin dakikalar yaşamaya devam ediyordu.

2 Nisan bölümünde yaşanan tartışmalar ve suçlamalar üzerine evde sinirlerin daha fazla gerileceği aşikar. 

Kısmetse Olur 2 Nisan Fragmanı Şok Olaylar ve Tartışmalar ;

Emre Ubeyli’ye talip olan Tuğçe ve Farima tartışmayı alevleyen kişiler oldu. Tuğçe diğer gelin adayı olan Farima’nın kendisine Emre’nin Tuğçe’yi kullandığını daha önce aynısını kendisine yaptığını söylediğini iddia etti.

Farima ise bu durumu yalanladı. Tuğçe Emre’yi beğendiğini resmen açıkladı.Geçtiğimiz günlerde biten Rabia ve İlkay aşkı bu bölümde tekrar masaya yatırıldı. Rabia’nın yine sinirleri bozuldu ve sesini yükseltti.

Adnan geçen sezondan beri tanıdığı Emre hakkında suçlamalara daha fazla tepkisiz kalamadı ve sesini yükseltti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here