Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 18 Mart Cumartesi Haftanın Birincileri Kim oldu?

Kısmetse Olur 18 Mart Cumartesi Haftanın Birincileri Kim oldu?

Kanal D nin izdivaç programı Kısmetse Olur da 18 Mart Cumartesi günü birinciler belli oldu. Adnan ve Didem birinci oldu.

0
PAYLAŞ

Haftaiçi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Kısmetse Olur da 18 Mart cumartesi birincileri belli oldu. Adnan ve Didem birinci olurken elenen isim Altuğ oldu. Damatlar evi ve gelinler evi olmak üzere ikiye ayrılan ve evlenme programı olan Kısmetse Olur da gelinler evinden kalkan isim Melis oldu.

Birinci olan Adnan’ ın koruma altına aldığı isim Sevgican oldu. Yemeğe beraber gittiler ve araları gayet iyi. Bunun dışında programda yarışmacı olan Tankut ve Dani aşkı yeniden canlandı. Dışarda görüşmeye devam ediyor. Tankut’ un en geç haftaya kadar elenmesi beklenmekte. Adnan Didem’ i dışarıya çıkardı ve sürpriz yaptı.

Adnan ve Didem’ in arası oldukça iyi. Melis ve Kemal yola çıktı. Bunun yanı sıra Rabia kek yaptı ve İlkay’ a götürdü. Bu sayede aralarında yakınlaşma olmaya başladı. Farima ve Yağmur kavga etti. Kavganın nedeni ise Onur oldu. Onur’ un doğum günü kutlamasına Aycan’ da katıldı. Aycan ile Onur kavga etti ve Aycan ağladı. 18 Mart bölümünde bunlar yaşanırken yeni bölüm heyecanla beklenmekte.

Adnan ve Didem Ödül olarak ne alacak?

Haftanın birincileri Adnan ve Didem oldu. Bu iki kişi ödül olarak 10 bin lira almaktadır. Her hafta birinciye 10 bin lira veren izdivaç programı haftaiçi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here